KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7684273
nr 768 4273
signerad, AR Svenson, Kustmotiv med hus & båtar, Sent 1800-tal, 30 x 42
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:43:28
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr